forex trading logo '

Premii instrumente de suflat de lemn alama si percutie olimpiada nationala de interpretare instrumentala etapa zonala Zalau 2015
Scris de mihaiela lazar   

PREMII

 

Olimpiada Naţională de Interpretare Instrumentală

Clasele III - VIII, Etapa INTERJUDEȚEANĂ

Zalău 27 februarie – 01. 03. 2015

 

INSTRUMENTE DE SUFLAT DE LEMN, ALAMĂ ȘI PERCUŢIE

 

Nr.

crt.

Numele şi prenume elevului

Unitatea şcolară

Clasa

Instrumentul

Premiul

1.

Szollosi Rusz Helga

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

IV

Flaut

III

2.

Netotea Saşa Giulia

Liceul de Arte Baia Mare

V

Flaut

III

3.

Cociş Vagner Cristian

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

VI

Flaut

-

4.

Vari Iris Laura

Liceul de Arte Baia Mare

VI

Flaut

II

5.

Blidar Amalia

Liceul de Arte Baia Mare

VII

Flaut

-

6.

Borbíró Tímea

Liceul de Arte Oradea

VII

Flaut

I

7.

Jakabffy Boroka    

Liceul de Arte Oradea

VII

Flaut

-

8.

Kocsis Erika

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VII

Flaut

-

9.

Astalâş Lorena

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Flaut

I

10.

Jeler Bogdan

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Flaut

II

11.

Oprean Miruna Cristina

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

VIII

Flaut

M

12.

Kiss Alexander Theodor

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

III

Oboi

M

13.

Corcheş Petra

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

V

Oboi

III

14.

Sabo Ioana Florina

Liceul de Arte Baia Mare

VI

Oboi

II

15.

Gădălean Emanuel Călin

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

VII

Oboi

-

16.

Oriold Adam

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Oboi

I

17.

Braneac Georgiana Nikola

Liceul de Artă ,,Ioan Sima” Zalău

V

Clarinet

III

18.

Guia Tudor

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VI

Clarinet

M

19.

Toie Alex Octavian Ioan

Liceul de Arte Oradea

VII

Clarinet

I

20.

Duda Răzvan Tudor

Liceul de Arte Baia Mare

VIII

Clarinet

I

21.

Jiman Alin

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Clarinet

III

22.

Poduţ Cristian

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Clarinet

II

23.

Nagy Norbert Andrei

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Clarinet

I

24.

Paşca Paul Marian

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Fagot

II

25.

Goiţi Philip Timotei

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VIII

Trompetă

I

26.

Văsar Horaţiu Samuel

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VII

Corn

I

27.

Mureşan Iosif

Liceul de Arte Baia Mare

VIII

Corn

II

28.

Palko Kondrat Alpar

Şcoala Gim. ,,A. Bena” Cluj-Napoca

VI

Trombon

III

29.

Antonie Sarah

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VII

Trombon

I

30.

Macovici Şerban

Liceul de Arte Baia Mare

VIII

Tubă alto

II

31.

Petean Maribel

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

V

Percuţie

II

32.

Boldor Dacian

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VI

Percuţie

III

33.

Flueraş Dan

Colegiul de Muzică,,S. Toduţă” Cluj-Napoca

VII

Percuţie

I

 

 

 


@ 2013, Liceul de Arta "Ioan Sima" Zalau, site realizat si administrat de profesor vioara Lazar Mihaiela