forex trading logo '

Premii pian olimpiada nationala de interpretare instrumentala etapa zonala Zalau 2015
Scris de mihaiela lazar   

PREMII

 

Olimpiada Naţională de Interpretare Instrumentală

Clasele III - VIII, Etapa INTERJUDEȚEANĂ

Zalău 27 februarie – 01. 03. 2015

 

 

PIAN

Nr.

crt.

Numele şi prenume elevului

Clasa

Unitatea şcolară

Premiul

1.      

Conea Iulia

III

Liceul de Arte Baia Mare

-

2.      

Ghile Alice

III

Liceul de Artă “I.Sima” Zalău

II

3.      

Struczuj Evelin Zsuzsa

III

Liceul de Arte “A.Popp” Satu Mare

III

4.      

Litan Anda

IV

Liceul de Arte Baia Mare

III

5.      

Lup David Paul

IV

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

I

6.      

Nagy Elisabeta

IV

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

II

7.      

Ştefănescu Diana-Nadir

IV

Şcoala Gimnazială de Arte Sighetu Marmaţiei

Absent

8.      

Arpaş Antonia

V

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

II

9.      

Ilisz Dominik Augustin

V

Liceul de Arte Oradea

I

10.  

Mezei Theodore Mihai

V

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

I

11.  

Miclăuş Alexandra

V

Liceul de Arte Baia Mare

-

12.  

Simionuc Maria

V

Liceul de Arte “A.Popp” Satu Mare

III

13.  

Spătaru Cosmin-Aurelian

V

Şcoala Gimnazială de Arte Sighetu Marmaţiei

M

14.  

Ţimerman Graţian Nicolae

V

Liceul de Arte “A.Popp” Satu Mare

-

15.  

Leluţiu Oana-Alexandra

VI

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

III

16.  

Rus Arca Maria

VI

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

II

17.  

Solomon Bob Raul David

VI

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

III

18.  

Voropciuc Maria Izabela

VI

Liceul de Arte “A.Popp” Satu Mare

I

19.  

Brânzei Alexandru Matei

VII

Liceul de Arte Baia Mare

II

20.  

Catona Abel Emanuel

VII

Liceul de Arte Oradea

M

21.  

Gavrucza Nagy Pál

VII

Liceul de Arte Oradea

-

22.  

Ghiţ Manuela

VII

Liceul de Arte Baia Mare

III

23.  

Petrişor Alex Daniel

VII

Liceul de Arte Baia Mare

-

24.  

Tămășan Daria-Ioana

VII

Şcoala Gimnazială de Muzică „A.Bena” Cluj-Napoca

M

25.  

Ţârc Raluca Sânziana

VII

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

I

26.  

Aurori Sarissa

VIII

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

II

27.  

Borz Andra

VII

Colegiul de Muzică “S.Toduţă” Cluj-Napoca

I

28.  

Marian Dariana

VIII

Liceul de Arte Baia Mare

III

 


@ 2013, Liceul de Arta "Ioan Sima" Zalau, site realizat si administrat de profesor vioara Lazar Mihaiela